Med-Aigc

Caseware IDEA ™

Daha Derin İçgörüler. Daha Fazla Değer.

İster denetçi, muhasebeci, finans veya veri analizi uzmanı olun, kuruluşunuzun verilerini anlamlandırmak zor olabilir. Çok sayıda kaynak ve formattan bilgi toplamak ve içe aktarmak, eğilimleri ve aykırı değerleri belirlemek ve analizinizin her adımını izlemek engellerden sadece bazılarıdır.
Caseware IDEA® Veri Analizi Yazılımı, verilerinizin yüzde 100’lerini hızlı bir şekilde analiz eden, veri bütünlüğünü garanti eden ve daha hızlı ve etkili denetimler sağlamak için veri analitiği gerçekleştirmeyi hızlandıran kapsamlı, güçlü ve kullanımı kolay bir veri analiz aracıdır.

Caseware IDEA Cloud Share – Her yerde, her zaman

Veriler her zamankinden daha fazla dünya çapında iş dünyasına yol ediyor. Ve daha fazla insan farklı yerlerden bir araya gelerek işletmeleri daha başarılı hale getirmek için dünya daha küçük bir yer haline geliyor. Denetim ortamında da durum böyledir. Sonuç olarak, iç ve dış denetçilerin eldeki etkileşimler için doğru bilgileri en etkili şekilde yönetmesi ve paylaşması zorunludur.
Caseware IDEA Cloud Share, IDEA ve diğer dış kaynaklardan proje verilerine erişmenizi, depolamanızı ve paylaşmanızı, ekip üyelerinizle bulut üzerinde çalışmanızı ve denetim sürecini daha verimli bir şekilde yönetmenizi sağlayan sanal platformumuzdur. Paylaşılan işlevsellik, veri çoğaltma riskini ortadan kaldırır ve zahmetsiz iş birliğini teşvik eder.

Caseware IDEA SmartAnalyzer – Önceden oluşturulmuş Rutinler. Daha Akıllı Analiz

Caseware IDEA SmartAnalyzer, denetim kalitesini ve tutarlılığını artırmak için her denetim etkileşiminde kullanılabilecek sorgular ve görevler topluluğudur. Bu çözüm, genel muhasebe, alacak hesapları, stok, sabit kıymetler ve borç hesapları hareketlerinin analizi için kapsamlı bir rutinler kümesi sunar.
Caseware IDEA SmartAnalyzer’dan yararlanarak şunları yapacaksınız:
⦁ Standart testleri tanımlamada ve sıfırdan rapor oluşturmada zaman ve çabadan tasarruf edin
⦁ Analizleri kolayca hızlandırın ve işletme genelinde iş akışlarını standartlaştırın
⦁ Genel Muhasebe, Borç Hesapları, Alacak Hesapları, Stok, Sabit Kıymetler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli zaman kazandıran testlere erişin
https://www.aldarco.com/idea-resources/