Med-Aigc

AIGC

Aldar International for Governance Consultancy “AIGC” (“Allinial” Global üye firması) Suudi Arabistan ve Ürdün’ün önde gelen danışmanlık firmalarından biridir. AIGC, büyük bir şirket, işletme ve iş adamı tabanına çok çeşitli profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Uygulamamız, İç Denetim ve Risk Yönetimi’nden Uyum ve Adli Muhasebe’a kadar çok yönlüdür. Hizmetlerimiz en üst düzeyde profesyonellik ve Uluslararası Kabul Görmüş Standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Son 20 yıldır Orta Doğu Pazarında Risk Danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz ve bölge genelinde önde gelen Risk Yönetimi, Uyum, İç Denetim ve Kurumsal Yönetim Danışmanlarından biri olarak güçlü bir üne sahip olmayı başardık.

Finansal hizmetler sektöründe her zaman liderlik konumunu koruduk ve bugün Suudi Arabistan, Ürdün ve bölge genelinde önde gelen finansal hizmet kuruluşlarının birçoğuna hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

⦁ Ofisler: Amman, Cidde, Riyad, İstanbul, Ankara ve Antep
⦁ 1000’den fazla müşteri, 60’tan fazla finans kuruluşu ve 2.200’den fazla proje.
⦁ Ürdün ve Suudi Arabistan’ın önde gelen danışmanlık firmalarından biriyiz.
⦁ Sunulan hizmetler: İç Denetim, Risk Yönetimi, Uyum ve Adli Muhasebe. Hizmetler en üst düzeyde profesyonellik ve Uluslararası Kabul Görmüş Standartlara uygun olarak gerçekleştirilir.