Med-Aigc

MED Group

MED Group

MED Group 1981’den bu yana “Değer Katar, Güven Oluşturur!”

İlk firması 1981 yılında kurulan MED Group, deneyimli kadrosu ve çok yönlü hizmetleriyle hemen hemen her sektördeki firmalara en uygun çözümleri sunmaktadır.

YMM ve Bağımsız Denetim alanında faaliyet gösteren şirketlerin halihazırdaki Yönetim Kurulu Başkanı; kurucusu ve Sorumlu Ortak Baş Denetçisi Mehmet Erol DEMİRDÖVEN’dir. Grubun CEO’luğunu ikinci nesilden gelen H. Özgür DEMİRDÖVEN üstlenmektedir.

MED Group (www.med-group.com.tr) olarak uluslararası standartlarda şirket kuruluşu, defter tutma, muhasebe, sosyal güvenlik, vergi hukuku, vergi ve bağımsız denetim, göçmenlik, vergi ve iş danışmanlığı dahil olmak üzere geniş kapsamdaki hizmetleri sizlere aşağıdaki şirketler altında yüksek kalitede sunmaktayız.

MED YMM A.Ş, 1989 yılında, kendi alanında üstün derecede bilgi ve tecrübeye sahip Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu kökenli Yeminli Mali Müşavirler tarafından kurulmuştur. Şirketin halihazırdaki Yönetim Kurulu Başkanı; kurucusu ve Sorumlu Ortak Baş Denetçi Mehmet Erol DEMİRDÖVEN’dir.
MED Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş., Amerika Millet Meclisi tarafından halka açık şirketleri gözetlemek ve denetlemek, yatırımcıları korumak ve bilgilendirmek amacıyla kurulan PCAOB (Public Company Accounting Oversight Board) ‘un ve Türkiye’deki Bağımsız Dış Denetim Derneği’nin üyesidir. Şirket, müşterileri olan veya kendisine başvuran şirketlerin; mali tablolarını ve faaliyet sonuçlarını, uluslararası denetim standartlarına göre denetleyip, uluslararası finansal raporlama standartlarına göre raporlar hazırlamakta ve bu surette görüşler sunmaktadır.
MED MRI SMMM A.Ş., ekseriyetle yabancı sermayeli şirketlere dış-kaynak tedariki, bordrolama, muhasebe, yurtdışı raporlama, sanal ofis, çalışma izni, irtibat ofisi danışmanlığı ve firma kuruluş işlemleri gibi hizmetler sağlamaktadır.
MED IDEA Bilgi Yönetimi ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 2015 yılından beri Caseware, Audicon, Alessa, AntWorks firmalarının Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ülke temsilciliklerini yürütmektedir. MED IDEA; Büyük Data, Veri Analizi, Adli Muhasebe Doküman Yönetimi, Yapay Zekâ ve Akıllı Otomasyon konularında resmi ve özel kurumlara sayısız farklı çözüm sağlamaktadır. Grup firmamız MED IDEA, özellikle MED Grubu altındaki diğer grup şirketlerimizin yapısı nedeniyle muhasebe ve denetim için teknolojik çözümlere odaklanmaktadır.
DD Enerji Hizmetleri A.Ş., İtalyan teknoloji üretici ortağı aracılığıyla enerji projeleri danışmanlık hizmetleri ve hava kirliliği azaltma çözümleri sunmaktadır.

Şirketin hizmet verdiği müşteri profili, yurtdışı ortaklı uluslararası şirketlerden kamu şirketlerine, Türkiye’de gıda sektöründen, enerji, inşaat, turizm, spor kulüpleri, dernekler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, kimyasal madde ve makine üretimi sektöründen lojistik, tekstil, medikal ürünler ve hizmet organizasyonu sektörlerine kadar geniş bir yelpaze de bulunmaktadır.

MED Group’un deneyimli ekipleri ve çok yönlü hizmetleri ile hemen hemen her sektörde şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmektedir. Bilindiği gibi bugünün piyasasında, uluslararası standartlarda denetim yapabilmek için müşterinin faaliyet gösterdiği piyasa ve onun ekonomik koşulları hakkında temel bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Ancak bu şekilde müşteri için en uygun çözümü üretmek ve yüksek standart denetim gerçekleştirmek mümküm olabilmektedir. Bağımsız denetim ve vergi uzman ekibimiz şirketlerin iş hayatında karşılaşabileceği hemen hemen her konuda yeterli bilgi ve deneyime sahiptir.

MED Group olarak, yüksek standartlar, müşterilerimize beklentileri için doğru, zamanında ve objektif çözümler sunuyoruz. Biz müşterilerimize sadece denetim hizmeti değil, dışarıdan objektif bir bakış sağlayarak işlerinin büyümesi ve gelişmesi üzerinde yardımcı oluyor ve kaliteli hizmet ile iş çözümleri sunuyoruz.

MED Group, Moores Rowland International (www.mooresrowland.com.tr) ve Allinial Global (www.allinialglobal.com) Türkiye ofisi olarak, Moores Rowland International ve Allinial Global’in sahip olduğu küresel bağlantıları yoluyla, sizlerin ihtiyaç duyabileceği tüm konularda dünyanın her yerinde destek sağlayabilmektedir.