Med-Aigc

Alessa ™

Eskiden Caseware Monitor olarak bilinen Alessa, sizi tehditlerin önüne geçiren sürekli kontrol izleme için açık bir platformdur. Platform, dahili kontrollerinizin etkinliğini sürekli olarak test etmek için herhangi bir kaynaktan verilere bağlanır ve analiz eder. Kontrol arızalarını hemen tespit eden Monitor, paydaşları uyararak şirkete, işletmeyi olumsuz etkilemeden önce duruma yanıt vermesi ve hızlı bir şekilde düzeltmesi için daha fazla zaman verir.

Alessa ile analitik, birden fazla sistemden gelen veriler üzerinde gerçekleştirilebilir ve tek tek sistemlere bakarak keşfedilmesi zor olan büyük resim içgörülerini ortaya çıkarmak için bilgilere çapraz referans verebilir. Daha da ileri giderek, platform arızanın temel nedeni hakkında kritik bilgiler toplar, proaktif olarak kontrol hatasının tekrarlanmamasını sağlar ve işletme genelinde sürekli ve sürdürülebilir iyileştirmeler elde etmenizi sağlar

Alessa, uyumluluk sağlamak, riski azaltmak ve işletmenizin performansını artırmak için ihtiyacınız olan tüm temel yetenekleri sunan piyasadaki en yenilikçi kontrol izleme platformudur. Çok çeşitli araçlar, özellikler ve yeteneklerle tüm sürekli izleme ihtiyaçlarınızı aşın.

Alessa bir kontrol hatası algıladığında, kullanıcılara e-posta, SMS veya uygulamada bildirim olarak gönderilen bir uyarıyı tetikler. Özelleştirilebilir bir iş akışı içinde bu özel durumlar, herhangi bir iş sürecini desteklemek için iş birliği içinde atanabilir, yükseltilebilir ve düzeltilebilir. Ayrıca doğrudan herhangi bir özel durum dışından e-posta gönderebilirsiniz ve geçmiş yanıtlarla otomatik olarak güncellenir.